Mbajtese Letre Higjenike

Mbajtese Letre Higjenike

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 4,400
TVSH përfshirë!

Mbajtese letre tualeti prej hekuri. Kjo mbajtese praktike e letrës së tualetit ofron një zgjidhje alternative për mbajtjen e revistave. Praktike dhe funksionale, projektim elegant dhe rezistent ndaj ndryshkut.

Permasat: 32 x 27.5 x lartesia 83.5