BLACK FRIDAY VETEM 3 DITE ULJE (kliko ketu)

Mbajtese Letre Tualeti

Mbajtese Letre Tualeti

Cmimi bazë
Lek 2,500
Cmimi në ulje
Lek 1,990
TVSH përfshirë!

Mbajtese letre tualeti prej hekuri. Praktike dhe funksionale projektimi elegant dhe rezistent ndaj ndryshkut.

Permasat: 20 x 18 x lartesia 85 cm