Produkte Te Reja

Mbajtëse Peshqiri prej Hekuri

Mbajtëse Peshqiri prej Hekuri

Cmimi bazë
Lek 6,290
Cmimi në ulje
Lek 4,990
TVSH përfshirë!

Mbajtëse peshqiri prej hekuri i përshtatshëm për dhoma gjumi, banjo, tualete, hotele, dollapë, kuzhina, etj. Dizajni modern, estetik dhe praktik do t'i japin një hijeshi banjës suaj.

Permasat: 45 x 33 x lartesia 96.5 cm