Bli nga shtëpia, Paguaj në Dorëzim

Mbajtës Peshqiri prej Hekuri

Mbajtës Peshqiri prej Hekuri

Cmimi bazë
Lek 6,390
Cmimi në ulje
Lek 6,390
TVSH përfshirë!

Mbajtës peshqiri prej hekuri  i përshtatshëm për dhoma gjumi, banjo, tualete, hotele, dollapë, kuzhina, etj. Dizajni modern, estetik dhe praktik do t'i japin një hijeshi banjës suaj.

Permasat: 78 x 39 x lartesia 102 cm