Produkte Te Reja

Abazhur Metali dhe Druri

Abazhur Metali dhe Druri

Cmimi bazë
Lek 3,500
Cmimi në ulje
Lek 3,500
TVSH përfshirë!

Abazhur i varur prej metali dhe druri ne 4 ngjyra. Krijoni një atmosferë të ngrohtë dhe të rehatshme. Ndriçimi dekorativ dhe funksional, ideale për përdorim në kuzhine, hotele, kafene dhe restorante.

Permasat: 
diam. 25 x lartesia 31 cm