BLACK FRIDAY

Kredence Hekuri dhe Druri MDF

Kredence Hekuri dhe Druri MDF

Cmimi bazë
Lek 28,500
Cmimi në ulje
Lek 28,500
TVSH përfshirë!

Kredence prej hekuri dhe druri MDF me 3 sirtarë. Struktura kompakte dhe dizajni i vecantë janë perfekte për dhomën e ndenjës etj.

Permasat: 120 x 38 x lartesi 79 cm