Produkte Te Reja

Mbajtese Letrash Tualeti prej Shelgu
Mbajtese Letrash Tualeti prej Shelgu
Mbajtese Letrash Tualeti prej Shelgu

Mbajtese Letrash Tualeti prej Shelgu

Cmimi bazë
Lek 3,190
Cmimi në ulje
Lek 3,190
TVSH përfshirë!

Kosh me kapak te thurur ne shelge "Juls" te veshur me cope pelhure, qe sherben per mbajtese letrash tualeti. Struktura e ajrosjes siguron anti-myk dhe mos lejimin e pluhurit brenda saj. Vjen tek ju ne dy ngjyra te ndryshme. 

Permasa: diam. 17.5 x lartesi 48 cm.