BLACK FRIDAY

Kosh për Rroba Kafe TNT "Hancy"
Kosh për Rroba Kafe TNT "Hancy"

Kosh për Rroba Kafe TNT "Hancy"

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 1,590
TVSH përfshirë!

Kosha per rroba ngjyre kafe TNT "Hancy", nje aksesor praktik edhe shum funksional. Falë dizajnit të saj të thjeshtë, ajo përshtatet ne dhoma gjumi, lavanderi në shtëpi dhe banjo.

Permasat: 30 x 30 x lartesia 60 cm