PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Kosh Rrobash Bezhe TNT "Hancy"
Kosh Rrobash Bezhe TNT "Hancy"

Kosh Rrobash Bezhe TNT "Hancy"

Cmimi bazë
Lek 1,590
Cmimi në ulje
Lek 1,590
TVSH përfshirë!

Kosha per rroba ngjyre bezhe TNT "Hancy", nje aksesor praktik edhe shum funksional. Falë dizajnit të saj të thjeshtë, ajo përshtatet ne dhoma gjumi, lavanderi në shtëpi dhe banjo.

Permasat: 30 x 30 x lartesia 60 cm