Produkte Te Reja

Komedine Hekuri dhe Druri MDF
Komedine Hekuri dhe Druri MDF

Komedine Hekuri dhe Druri MDF

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 8,200
TVSH përfshirë!

Komedine prej hekuri dhe druri MDF, e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për dhomen e gjumit etj.

Permasat: 45 x 38 x lartesia 48 cm