Produkte Te Reja

Kolltuk "Finda" me Strukture Hekuri
Kolltuk "Finda" me Strukture Hekuri
Kolltuk "Finda" me Strukture Hekuri

Kolltuk "Finda" me Strukture Hekuri

Cmimi bazë
Lek 27,500
Cmimi në ulje
Lek 23,900
TVSH përfshirë!

Kolltuk tek prej kadifeje i mbushur me sfungjer të densitetit të lartë, i cili është shumë elastik dhe i rehatshëm: Vendi mbushur dhe dizajni i mbështetjes unike parandalojnë dhimbjen e pasme. Struktura metalike e bën këtë karrige më të qëndrueshme.

Permasat:
84 x 70 x 68