Produkte Te Reja

Kavanoz Qelqi dhe Inoksi me Kapak Celiku (3612568485981)
Kontenitore Qelqi dhe Inoksi
Kontenitore Qelqi dhe Inoksi
Kontenitore Qelqi dhe Inoksi

Kontenitore Qelqi dhe Inoksi

Cmimi bazë
Lek 890
Cmimi në ulje
Lek 890
TVSH përfshirë!

E bërë nga qelqi dhe inoksi me cilësi të lartë, shumë rezistente. Enë higjenike që nuk ndërhyn ne shijen e ushqimit apo pijeve, duke garantuar kështu cilësinë origjinale të përmbajtjes së saj. Mbrojtja maksimale nga ruajtja e nxehtësisë dhe lagështisë. Kapak me vidë në çelik inox (cilësi superiore), rezistent ndaj korrozionit dhe i lehtë për t'u pastruar. Dizajni modern dhe i gjithanshëm, ideale për çdo stil të kuzhinës dhe dekorimit te saj. E shkëlqyeshme për ruajtjen e të gjitha llojeve të produkteve ushqimore, siç janë arra, makarona, erëza etj. Vjen tek ju ne tre madhesi te ndryshme.