PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Karrige "Velor"

Karrige "Velor"

Cmimi bazë
Lek 8,900
Cmimi në ulje
Lek 8,900
TVSH përfshirë!

Karrige prej kadifeje "Velor" ne ngjyre jeshile me strukturë druri dhe hekuri. Përdorimi i këmbëve të drurit natyral të ahut sigurojne rezistencë të lartë. Mund të përshtatet lehtësisht për çdo lloj stili në shtëpi. Karriget janë të përshtatshme për zyra, kuzhinë, dhoma ndenje, restorante, bare, etj.

Permasat: 47 x 54 x lartesia 82 cm