Produkte Te Reja

Karrige Plastike strukturë Druri dhe Hekuri
Karrige Plastike strukturë Druri dhe Hekuri

Karrige Plastike strukturë Druri dhe Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 3,990
TVSH përfshirë!

Karrige plastike me strukturë druri dhe hekuri. Mund të përshtatet lehtësisht për çdo lloj stili në shtëpi. Karriget janë të përshtatshme për zyra, kuzhinë, dhoma ndenje, restorante, bare, etj.
Permasat: 46.5 x 52 x lartesia 83 cm