Produkte Te Reja

Karrige Kopshti "COPACABANA"
Karrige Kopshti "COPACABANA"

Karrige Kopshti "COPACABANA"

Cmimi bazë
Lek 9,700
Cmimi në ulje
Lek 8,500
TVSH përfshirë!

Karrige kopshti "COPACABANA" një udhëtim i shkurtër në Meksikë. Lehtë për tu mirëmbajtur, është ideale për përdorim në natyrë dhe gjithashtu do të gjejë vendin e saj në një dhomë gjumi ose një banjë të stilit ekzotik. Vjen në ngjyrë të bardhe dhe blu e hapur.

Përmasat: Gjatësia 86,5 cm, gjerësia 72 cm, lartësia 86,5 cm.
Lartësia e sediljes: 45 cm.