PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Karrige "Catel"
Karrige "Catel"
Karrige "Catel"
Karrige "Catel"

Karrige "Catel"

Cmimi bazë
Lek 18,000
Cmimi në ulje
Lek 14,900
TVSH përfshirë!

Karrige prej pëlhure ngjyrë bezhe, e mbushur me sfungjer të një densiteti të lartë, i cili është shumë elastik dhe i rehatshëm; Ulësja e mbushur dhe dizajni unik i mbështetjes të karriges parandalojnë dhimbjen e shpinës. Struktura metalike e bën këtë karrige më të qëndrueshme.

Përmasat: 63 x 60 x lartësi 80 cm