SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Karrige Banaku ''TAFIRA''

Karrige Banaku ''TAFIRA''

Cmimi bazë
Lek 14,900
Cmimi në ulje
Lek 14,900
TVSH përfshirë!

Stol banaku me veshje kamosh te trashe dhe me strukture hekuri ne ngjyre argjend, e pershtatshme per kuzhine. Ulesja prej kadifeje e ben qendrimin ne karrige te rehatshme dhe komode. 

Permasat: 41 x 49 x lartesia 68 cm