SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Karrige Banaku "Luk"

Karrige Banaku "Luk"

Cmimi bazë
Lek 9,500
Cmimi në ulje
Lek 9,500
TVSH përfshirë!

Karrige banaku kamosh në ngjyrë të zezë dhe hekur i cilësise se lartë. Material me cilësi të lartë dhe trashesi qe siguron një vend shumë të rehatshem. Mbron dyshemene nga gërvishtjet dhe zvogëlon zhurmat gjatë zhvendosjes. Është i përsosur për shtëpi, kuzhinë, restorant, dhomë ngrënie etj.

Permasat: diam. 47 x lartesia 74 cm