Bli nga shtëpia, Paguaj në Dorëzim

Karrel Kuzhine
Karrel Kuzhine (3699721896029)

Karrel Kuzhine

Cmimi bazë
Lek 16,500
Cmimi në ulje
Lek 16,500
TVSH përfshirë!

Ky karrel është jashtëzakonisht praktike. Është ideale në kuzhinë, por gjithashtu mund të vendoset në dhomën e ngrënies, restorante, evente etj. Falë dizajnit të saj të hollë dhe modern, karreli përshtatet lehtësisht në çdo mjedis të brendshëm si edhe mund te zgjedhni nje nga 2 ngjyrat. TIPARET E PRODUKTIT. Kornizë druri  3 sirtar ne pjesen e sipërme, 3 shporta metalike, 2 mbajtese gotash ne pjesen anesore si edhe nje mbajtese peshqiri, 2 raftet e ulëta  nga druri.  Hapësira poshtë  4 rrota, 2 prej të cilave me sistem mbylljeje për parkim. 
Permasat  cm. 77 x 37 x lartesia 82