Produkte Te Reja

Set 4 Jastëk në Pëlhurë të Qëndisura

Set 4 Jastëk në Pëlhurë të Qëndisura

Cmimi bazë
Lek 5,900
Cmimi në ulje
Lek 5,900
TVSH përfshirë!

Set 4 jastëk në pëlhurë të qëndisur ne cope kadife ne 4 ngjyra. Jastëku është i trashë dhe e qëndrueshme, ngjyra të ndritshme. Lehtë për t'u pastruar për makinë larëse. E bërë nga materiale pambuku, e cila përmirëson rehatine dhe qëndrueshmërine. Ideale për divan, krevat, dysheme, karrige, makinë ose vende të tjera.