Produkte Te Reja

Set 4 Jastëk Dekorues në Pëlhurë

Set 4 Jastëk Dekorues në Pëlhurë

Cmimi bazë
Lek 5,900
Cmimi në ulje
Lek 5,900
TVSH përfshirë!

Set 4 jastëk dekorues ne pelhure ne 4 versione te ndryshme. I lehtë për t'u pastruar me makinë larëse. E bërë nga materiale pambuku, e cila përmirëson rehatinë dhe qëndrueshmërinë. Ideale për divane, krevate, dysheme, karrige, makinë ose vende të tjera.

Permasat: cm. 45 x 45