Produkte Te Reja

Dekore Muri Metalike 90cm

Dekore Muri Metalike 90cm

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 7,300
TVSH përfshirë!

Dekor metali qe varet ne mure i perbere nga 13 rrathe te punuar ne formen e lules ne ngjyre kafe, gri, gold, dhe ne ngjyre te bardhe. Nje aksesor dekorimi per cdo ambjent.

Permasat: 90 x 50 cm