SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Abazhur Metali "Khay"

Abazhur Metali "Khay"

Cmimi bazë
Lek 4,500
Cmimi në ulje
Lek 2,990
TVSH përfshirë!

Abazhur prej metali dhe druri "Khay" ne ngjyrë të zezë. Krijoni një atmosferë të ngrohtë dhe të rehatshme. 

Përmasat: diam. 40 x lartësia 20 cm