Produkte Te Reja

Abazhur Dhome "Darcy" Qeramike

Abazhur Dhome "Darcy" Qeramike

Cmimi bazë
Lek 3,500
Cmimi në ulje
Lek 2,500
TVSH përfshirë!

Abazhur dhome "Darcy" me bazë qeramike në 3 ngjyra të ndryshme. Dizajn i thjeshtë dhe elegant, në përputhje me stilin modern.

Permasat: diam. 25 x lartesi 39 cm.