Produkte Te Reja

Set  3 Tryeza Hekuri
Set  3 Tryeza Hekuri

Set 3 Tryeza Hekuri

Cmimi bazë
Lek 4,500
Cmimi në ulje
Lek 4,500
TVSH përfshirë!

Të punuara me mjeshtëri, tavolina është bërë prej metali dhe jane rezistente ndaj ndryshimeve të motit dhe ofrojnë sipërfaqe që janë të lehta për t'u pastruar.

Përmasat 

  • diam. 20 cm x lartesia 28 cm
  • diam. 25 cm x lartesia 33.5 cm
  • diam. 30 cm x lartesia 38.5 cm