Produkte Te Reja

Tavoline Xhami me Strukture Hekuri

Tavoline Xhami me Strukture Hekuri

Cmimi bazë
Lek 23,500
Cmimi në ulje
Lek 23,500
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej xhami pasqyrë, mbështetja është në çelik, e lyer me një shtresë boje ne gold, të ndritshme. Tavolina përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj.

Permasat: diam. 51 x lartesi 52cm