Produkte Te Reja

Tavolinë Kafeje prej Xhami

Tavolinë Kafeje prej Xhami

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 9,600
TVSH përfshirë!

Tavolinë kafeje prej xhami pasqyre me strukture hekuri. Kjo nuk është vetëm një tryezë unike, por gjithashtu krijon një dizajn modern dhe të sofistikuar, i cili përputhet me çdo dhomë dhe paisje të tjera mobilimi.

Permasat: diam. 35 x lartesia 60cm