Produkte Te Reja

Abazhur toke “Marcus”

Abazhur toke “Marcus”

Cmimi bazë
Lek 8,800
Cmimi në ulje
Lek 8,800
TVSH përfshirë!

Hijeshia e rafinuar e llambës e bën atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për dhomat e ndenjes. Stili modern dhe unik mundesojne përdorim të gjithanshëm në çdo pozicion që ju zgjidhni!
Permasat: diam. 24.5 x lartesia 140 cm