Produkte Te Reja

Shportë Lavanderie

Shportë Lavanderie

Cmimi bazë
Lek 1,990
Cmimi në ulje
Lek 1,690
TVSH përfshirë!

Kosh lavanderie, e bërë nga pëlhura, ka dy doreza në dy anët e sipërme për transport të lehtë. Merr hapësirë ​​të vogël dhe mund të vendoset kudo, është e përsosur jo vetëm në banjo, por edhe në dhomë gjumi ose në korridor. Vjen në 4 ngjyra të ndryshme. Përmasat: 25 x 35 x lartësia 45 cm