Produkte Te Reja

Karrel Kuzhine
Karrel Kuzhine (3699721896029)

Karrel Kuzhine

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 17,500
TVSH përfshirë!

Karrel kuzhine që mund të përdoret në shtëpi, restorante, evente etj. Falë dizajnit të saj të hollë dhe modern, karreli përshtatet lehtësisht në çdo mjedis të brendshëm. Kornizë druri  3 sirtar ne pjesen e sipërme, 3 shporta metalike, 2 mbajtese gotash ne pjesen anesore si edhe nje mbajtese peshqiri, 2 rafte nga druri.

Permasat: 77 x 37 x lartesia 82 cm