Produkte Te Reja

Set 4 Tasa Porcelani me Tabaka Bambu

Set 4 Tasa Porcelani me Tabaka Bambu

Cmimi bazë
Lek 1,790
Cmimi në ulje
Lek 1,790
TVSH përfshirë!

Dizajn i thjeshtë dhe elegant, set 4 tasa antipastash, prej porcelani. Tabakaja është bërë prej bambuje për transport dhe sherbim të lehtë. Përdoret për shumëllojshmëri të produkteve për të plotësuar nevojat e të gjithë familjes.

    Permasat:
    Diam. tasit 7 x h. 3.5 cm

    Diam. pergjithshem 12.5 x 9 cm