PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Vazo Lulesh Dekorative Hekuri

Vazo Lulesh Dekorative Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 1,990
TVSH përfshirë!

2 Vazo lulesh dekorative në dy madhësi të ndryshme. Këmbët trekëndësh stabilizojnë pjesën e poshtme. Mund të ruaj trëndafila, zambakë, bimë jeshile, bozhure dhe kështu me radhë. Vende të aplikueshme: ballkon, ambjente të brendshme, të jashtme, kopësht, hotel etj.
Përmasat:

  • diam. 11cm x lartesia 29cm
  • diam. 11cm x lartesia 22.5cm