PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Varëse Rrobash nga Hekuri edhe Druri

Varëse Rrobash nga Hekuri edhe Druri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 15,900
TVSH përfshirë!

Korniza e hekurit e cilësisë së lartë me nje sirtar bërë prej druri. Kjo varëse është projektuar për të përballuar mjaftueshëm për tëgjitha veshjet, xhaketat, kepucet, e të gjithë familjes për përdorim të përditshëm. Nuk merr shumë hapësirë ​​në dhomë. Lehtë për t'u pastruar dhe ruajtur, pamja elegante e bën këtë varëse perfekte per cdo ambjent.
Permasat: cm. 66 x 39.5 x lartesia cm. 151