Varëse Rrobash Druri

Varëse Rrobash Druri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 6,500
TVSH përfshirë!

Një varëse elegante që ofron një zgjidhje tërheqëse dhe praktike për vendosjen e rrobave tuaja të përditshme. Ideale për dhomë gjumi, hyrje në shtëpi dhe më shumë. Me 6 grepa, kjo varëse është një zgjidhje perfekte për veshjet, çantat, xhaketën dhe më shumë. Struktura drurit ofron qëndrueshmëri dhe  stabilitet të lartë. I pastër dhe i lehtë për t'u pastruar.
Permasat: diam. cm. 55 x h. cm. 173