Varëse Rrobash Druri
Varëse Rrobash Druri

Varëse Rrobash Druri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 4,500
TVSH përfshirë!

Një varëse elegante që ofron një zgjidhje tërheqëse dhe praktike për vendosjen e rrobave tuaja të përditshme. Ideale për dhomë gjumi, hyrje në shtëpi dhe më shumë. Me 6 grepa, kjo varëse është një zgjidhje perfekte për veshjet, çantat, xhaketën dhe më shumë. Struktura drurit ofron qëndrueshmëri dhe  stabilitet të lartë. I pastër dhe i lehtë për t'u pastruar.
Permasat: diam. 40 x lartesia 175 cm