Varëse Rrobash Hekuri me Varse  Druri
Varëse Rrobash Druri (3589731614813)

Varëse Rrobash Hekuri me Varse Druri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 5,900
TVSH përfshirë!

Varëse elegante që ofron një zgjidhje tërheqëse dhe praktike për vendosjen e rrobave tuaja të përditshme. Ideale për dhomë gjumi, hyrje në shtëpi dhe më shumë. Me 6 grepa, kjo varëse është një zgjidhje perfekte për veshjet, çantat, xhaketën etj. Struktura hekurit ofron qëndrueshmëri dhe  stabilitet të lartë.

Permasat: diam. 40 x lartesia 175 cm