Produkte Te Reja

Varëse Rrobash Druri

Varëse Rrobash Druri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 5,500
TVSH përfshirë!

Një varëse elegante që ofron një zgjidhje tërheqëse dhe praktike për vendosjen e rrobave tuaja të përditshme. Ideale për dhomë gjumi, hyrje në shtëpi dhe më shumë.

Permasat: diam. 64 x lartesi 173 cm