PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Tigan Zgare ne Forme  Katrore 28 x 28 cm (3672169447517)

Tigan Zgare ne Forme Katrore 28 x 28 cm

Cmimi bazë
Lek 3,500
Cmimi në ulje
Lek 3,500
TVSH përfshirë!

Tigan zgare ne forme katrore, Me permasa 28 x 28 cm. Tigani ka tre shtresa mbuluese guri (mermer) qe nuk e lejojne ushqimin te ngjise material alumini me perçueshmeri te larte termike. Nxehet shpejt dhe ruan nxehtesine. Nuk djeg ushqimin. Me dorez ne material metali edhe  plastike  rezistente ndaj nxehtesise.
  • Sipërfaqe jo-ngjitëse
  • Rezistencë ndaj gërvishtjes 
  • Pastrim i lehtë
  • Qëndrueshmëri