BLACK FRIDAY VETEM 3 DITE ULJE (kliko ketu)

Tavoline Ngrenie Rrethore "Stockholm"

Tavoline Ngrenie Rrethore "Stockholm"

Cmimi bazë
Lek 22,500
Cmimi në ulje
Lek 19,900
TVSH përfshirë!

Tavolinë ngrenie rrethore me strukturë druri ngjyrë natyrale dhe suprinë multistrade me ngjyrë gri. Tavolina mund të kombinohet me karrige të ndryshme, pjesa e poshtme e kembëve është e pajisur me gomine për për të mbrojtur dyshemenë. Tavolina mund të përdoret në zyrë, në kuzhinë ose në dhomën e ndenjes si një tavoline ngrënie, etj

Përmasat: diam 100 x lartësi 72 cm