KOLEKSIONI I RI VERE 2021 (kliko ketu)

Tavoline Mesi me Bazament prej Hekuri
Tavoline Mesi me Bazament prej Hekuri

Tavoline Mesi me Bazament prej Hekuri

Cmimi bazë
Lek 19,500
Cmimi në ulje
Lek 19,500
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej druri MDF natyral, mbështetja është në hekur, e lyer me ngjyrë të zezë. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj.

Permasat: diam. 80 x lartësi 43 cm