PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Tavoline Mesi
Tavoline Mesi
Tavoline Mesi

Tavoline Mesi

Cmimi bazë
Lek 30,000
Cmimi në ulje
Lek 25,000
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej druri MDF natyral, mbështetja është në hekur, e lyer me ngjyrë të zezë. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj.

Përmasat: 110 x 60 x lartësi 43 cm