SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Tavoline Kafeje prej Druri "Morli"

Tavoline Kafeje prej Druri "Morli"

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 3,190
TVSH përfshirë!

Tavolinë Kafeje Mesi prej druri me ngjyrë natyrale dhe me strukturë hekuri në ngjyrë të zezë. Kjo nuk është vetëm një tryezë unike, por gjithashtu krijon një dizajn modern dhe të sofistikuar, i cili përputhet me çdo dhomë dhe paisje të tjera mobilimi.

Permasat: diam. 39 x lartesi 42 cm