PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Tavoline me Strukturë Hekuri dhe Druri

Tavoline me Strukturë Hekuri dhe Druri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 3,900
TVSH përfshirë!

Tavolinë kafeje mesi prej druri me ngjyrë natyrale dhe me strukturë hekuri në ngjyrë të zezë. Kjo nuk është vetëm një tryezë unike, por gjithashtu krijon një dizajn modern dhe të sofistikuar, i cili përputhet me çdo dhomë dhe paisje të tjera mobilimi.

Përmasat: diam. 43.5 x lartësi 52 cm