SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Tavoline e rrumbullakët Strukture Hekuri

Tavoline e rrumbullakët Strukture Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 3,900
TVSH përfshirë!

Tavolina elegante e kafesë  është perfekte për dhomën tuaj të ndenjes, kuzhinën ose dhomën e gjumit, e gjithanshme dhe i jep ambjentit një prekje klasike falë kombinimit të ngjyrave. Eshtë shumë e qëndrueshme dhe e fortë falë 4 këmbëve dhe lidhjes së poshtme të këmbëve.   

Përmasat: 40 x 40 x lartesi 42 cm