PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Mobilje Tavolinë TV prej Druri

Mobilje Tavolinë TV prej Druri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 28,000
TVSH përfshirë!

Mobilje Tavolinë TV është i punuar me dorë në dru të ngurt i cili është i qëndrueshëm, dhe i bukur. Çdo hap i procesit kryhet me kujdes maksimal.

  • Materiali: Dru i ngurte
  • Dimensionet: 120 x 40 x lartesia 53 cm