PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Tavolinë e Palosshme në Metal dhe Dru (3666924109917)
Tavolinë e Palosshme në Metal dhe Dru (3666924109917)

Tavolinë e Palosshme në Metal dhe Dru

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 24,900
TVSH përfshirë!

Tavolinë e palosshme në metal dhe dru. I lehtë për t'u transportuar, hapja dhe mbyllja e lehte. Gamë të gjerë përdorimi: të përshtatshme për tavolina të brendshme dhe të jashtme, tavolina ngrënie, tavolina lojërash, tavolina të ruajtjes etj.