Tavë Pjekje Embelsirash prej Guri edhe Granit (3607993122909)

Tavë Pjekje Embelsirash prej Guri edhe Granit

Cmimi bazë
Lek 1,900
Cmimi në ulje
Lek 1,900
TVSH përfshirë!

Tave pjekje embelsirash me perberje guri edhe granit diam.cm. 27 x 26,5 x h. cm4.5 Tava eshte e veshur nga jasht dhe nga brenda me veshje guri granit. Nje produkt per te gatuar embelsira te shpejta dhe me shije. Ju ndihmon edhe gjate larjes, pasi ato lahen lehtesisht dhe pa mundim.