KOLEKSIONI I RI VERE 2021 (kliko ketu)

Tapet cotone 100% "Plazo" (3595484102749)

Tapet cotone 100% "Plazo"

Cmimi bazë
Lek 18,500
Cmimi në ulje
Lek 18,500
TVSH përfshirë!

Tapet cotone 100% "Plazo". Dekoroni shtëpinë tuaj me një nga tapetet  tonë "Plazo". Janë në dispozicion në shumë modele dhe madhësi, por ato janë gjithashtu të kualitetit të lartë dhe përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo shtëpi.