PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Tapet Cotone 100% "Empress" (3595398119517)

Tapet Cotone 100% "Empress"

Cmimi bazë
Lek 24,000
Cmimi në ulje
Lek 24,000
TVSH përfshirë!

Tapet cotone 100% "Empress". Dekoroni shtëpinë tuaj  me një nga tapetet  tonë  "Empress". Janë në dispozicion në shumë modele dhe madhësi, por ato janë gjithashtu të kualitetit të lartë dhe përshtaten në  mënyrë të përkryer në çdo shtëpi.