PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Tapet "Brest" Poliestër (3663174008925)
Tapet "Brest" Poliestër (3663174008925)

Tapet "Brest" Poliestër

Cmimi bazë
Lek 14,900
Cmimi në ulje
Lek 14,900
TVSH përfshirë!

Tapet "Brest" poliestër. Dekoroni shtëpinë tuaj me një nga tapetet tonë "Brest". Janë në dispozicion në shumë modele dhe madhësi, por ato janë gjithashtu të kualitetit të lartë dhe përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo shtëpi.